Zažijte nezapomenutelné léto s EQUA výbavou na prázdniny!

Zapojte technologie do svého pitného režimu!

Tak jednoduché a zábavné to ještě nikdy nebylo! Objevte výjimečné řešení pro svůj pitný režim - Smart termosku MojeEQUA.


Hlídat dostatek tekutin se nám v hektických dnech často nedaří a když  se večer poctivě zamyslíme, kolik jsme během dne stihli vypít, výsledek nemusí být ideální. Pro každého, kdo touží po zdravém životním stylu, je přitom dostatek pití podmínkou dobré kondice ve všech ročních obdobích.;

Zjednodušte si život špičkovou technologií 

S přicházejícím podzimem navíc přibývá chladných dní a může se stát, že akutní žízeň přestáváme pociťovat. To však neznamená, že tělo žízeň nemá. Dlouhodobě dehydratovaný  organismus je pak náchylnější k virózám, únavě a stresu. Dostatek tekutin zkrátka naše tělo potřebuje 365 dní v roce.

Prohlédněte si všechny smart termosky

MojeEQUA přichází se skvělou novinkou pro náročné. Smart termosky pomáhají pitný režim nenápadně hlídat, aniž by majitele zatěžovaly komplikovanou obsluhou. Jejich chytré technologie se přizpůsobují individuálním potřebám každého uživatele a na množství tekutin díky nim už nemusíte celý den myslet. Navíc skvěle vypadají a jsou neotřelým trendy doplňkem pro každou příležitost.

Lahev chytře propojená s vaším telefonem

Jemné pípnutí pokaždé, když je čas se napít. A kompletní dlouhodobý přehled zkonzumovaných tekutin, který máte ve svém mobilu vždy po ruce. Takový komfort nabízí jen Smart termoska MojeEQUA. Lahev, která přinese do vaší každodenní péče o pitný režim lehkost a závan budoucnosti.

zapojte-technologie2

Počítá za vás… a tváří se jako modelka

Smart termoska MojeEQUA se nespokojí s pasivní kontrolou množství tekutin, které jste vypili. Sama dokáže spočítat, kolik váš organismus potřebuje vypít, a ohlídá, jak na tom každý den jste. Její rafinovaný design se tváří nenápadně a přitom zaujme vaše zvědavé kolegy či přátele. Na první pohled říká, že máte po ruce výjimečný designový kousek.

zapojte-technologie3

Svítí? Je čas se napít

A zase ta neotřelá nenápadnost! Víte, jak poznáte, že je čas se napít? Vaše Smart termoska MojeEQUA se rozsvítí nenápadným led světlem svého dna. Takovým, které vás neoslní ani nenaruší vaše jednání či povídání s přáteli. Přitom ho rozhodně nepřehlédnete. Od prvního dny, kdy si na lahev zvyknete, začnete se těšit, až se rozsvítí. Z pitného režimu se stane elegantní zábava!

zapojte-technologie4

Udělejte si ještě dnes ze svého pitného režimu každodenní radost. Pořiďte si stylovou Smart termosku MojeEQUA, která se stane vaším nepostradatelným společníkem pro každý den.

Vyberte si tu svou chytrou termosku z nerezové oceli zde.