Firemní dárky

FIREMNÍ DÁRKY

Prémiové lahve na vodu, které zlepšují pohodu vašich spolupracovníků a zvyšují viditelnost vaší značky

Máte jedinečnou příležitost něco vrátit. Výběr EQUA lahví je vaší šancí vyniknout jako společensky uvědomělá firma a odměnit se svým partnerům, přírodě a lidstvu.

JAK TO FUNGUJE

Otázka

Odpověď

Otázka

Odpověď

Otázka

Odpověď

MOŽNOSTI PŘIZPŮSOBENÍ

PERSONALIZOVANÉ GRAVÍROVÁNÍ

Nechte své dárky vyniknout pomocí dalšího přizpůsobení poznámky nebo jména vyrytého na uzávěrech lahví.

 

DÁRKOVÉ BALENÍ

Vaše dárky vám můžeme také zabalit do krásných udržitelných obalů.

 

OCEŇUJTE SVÉ ZAMĚSTNANCE

Od přivítání nových členů týmu po uznání nejlepších výkonů, oslav narozenin a pracovních výročí jsou účelné firemní dárky perfektní k posílení loajality a pomoci zaměstnancům, aby se ve vaší organizaci cítili dobře.

ZAPŮSOBTE NA KLIENTY & PARTNERY

Rozvíjejte vztahy svých partnerů a klientů jedinečnými dárky prvotřídní kvality, na které nikdy nezapomenou. Výběrem lahví EQUA sdílíte zprávu o udržitelnosti a spojujete svou značku s konáním dobra ve světě.

VYNIKNĚTE NA KONFERENCÍCH

Personalizované EQUA lahve nabízejí kvalitní alternativu za levné „jednorázové kelímky“. S prvotřídními materiály a krásným designem zvyšujeme vaši společenskou odpovědnost a pomáháme vám vyniknout na konferencích a akcích.

Kontaktujte nás pomocí formuláře

Od grafického návrhu přes přizpůsobení až po dodání dodání - náš specializovaný tým udělá vše za vás.

Nevyplňujte toto pole:

Making the world a better place one bottle at a time.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KDYŽ OBDAROVAT, TAK SMYSLUPLNĚ
Věnujte svým obchodním partnerům nebo zaměstnancům jedinečnou ekologickou lahev, která podpoří jejich zdravý životní styl a zviditelní vaši značku.

Toto je vaše příležitost smysluplně obdarovat. Rozhodněte se pro jedinečný a společensky zodpovědný přístup se značkou MojeEQUA. Zvolte jedinečně způsob, jak obdarovat. Lidi i přírodu. 

JAK TO FUNGUJE
1. Poptávka
Pošlete nám své přání na martin@mojeequa.cz. Vyberte si konkrétní lahev, připište množství a informace o své představě, jak má potisk vypadat. Nezapomeňte připojit logo.

2. Grafický návrh
V MojeEQUA vaše přání zpracujeme. Vyrobíme prototyp vaší lahve s potiskem anebo rytinou, abyste viděli, jak vypadá. 

3. Detaily
Budete-li s návrhem designu spokojeni, můžete nám poslat souhlas s výrobou. Udělali jste dobré rozhodnutí, které příroda i lidé kolem vás jistě ocení.

4. Výroba & odeslání
Právě jsme zahájili výrobu vašich lahví a dáme vám vědět, jakmile je odešleme na vaši adresu. Zásilku budete moci sledovat.

5. Certifikát
Spolu s lahvemi od nás dostanete certifikát o pozitivním dopadu na životní prostředí.  Můžete svým obchodním partnerům dát vědět. že jste společensky zodpovědná
firma.

FIREMNÍ DÁREK S ELEGANCÍ
VAŠE GRAVÍROVANÉ LOGO
Nechte své dárkové lahve vyniknout díky gravírovanému osobnímu vzkazu nebo logu.

DÁRKOVÉ BALENÍ
Vaše lahve vám rádi zabalíme do luxusních krabiček vyrobených s ohledem na udržitelnost.

UKAŽTE SVÝM LIDEM, ŽE VÁM NA NICH ZÁLEŽÍ
Ať vítáte nové členy týmu, odměňujete ty nejlepší nebo slavíte narozeniny a výročí, hodnotné firemní dárky skvěle posilují vztah lidí k firmě a pomáhají jim, aby se v práci cítili dobře.

UDĚLEJTE DOJEM NA KLIENTY & PARTNERY
Podpořte vztah obchodních partnerů k vaší firmě prvotřídním dárkem, který nikdy neodloží. Zvolíte-li lahve MojeEQUA, dáváte zároveň najevo své hodnoty a podporu udržitelnosti. Spojujete tak jméno své firmy se značkou, která dělá svět lepším místem.

VYNIKNĚTE NA KONFERENCÍCH
Lahve EQUA s firemním potiskem jsou skvělou alternativou k taškám plným propagačních materiálů. Prvotřídní ekologický materiál a skvělý design pomůže vaší firmě vyniknout na každé konferenci nebo společenském setkání. EQUA pozvedne vaši společenskou odpovědnost na novou úroveň.

“Chtěl jsem vám dát vědět, že jsme dostali vaše lahve a jsou skvělé! Měli jsme z nich všichni radost. Mockrát díky za vaši skvělou spolupráci a podporu.”

MÁTE PŘÁNÍ? DEJTE NÁM O NĚM VĚDĚT
Jsme připraveni vám pomoci s čímkoli, co budete potřebovat. Objednat, vybrat, potisknout, zaslat… co to bude pro vás?

LAHEV ZA LAHVÍ…
DĚLÁME SVĚT LEPŠÍM MÍSTEM

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení