Jsou esenciální oleje EQUA CARE nebezpečné?

Také někdy prochází prodejními regály a cítíte se zahlceni jejich nabídkou. Nevíte, jaký produkt si vybrat? Právě v tu chvíli přicházejí na pomoc naše 100% přírodní produkty pro péči o tělo & domácnost. Značka EQUA CARE je transparentní a nabízí vám možnost projít si všechny ingredience v TOMTO SEZNAMU.

Jednejte dnes pro lepší zítřek.

Také někdy prochází prodejními regály a cítíte se zahlceni jejich nabídkou. Nevíte, jaký produkt si vybrat?

Právě v tu chvíli přicházejí na pomoc naše 100% přírodní produkty pro péči o tělo & domácnost.

blog5

Produkty EQUA CARE vyživují vaši pokožku a jsou ohleduplné k planetě. Jsou skvělou volbou pro toho, kdo přemýšlí o svých každodenních návycích. Víme, že každá změna je náročná a možná máte pochybnosti o tom, zda měnit svou zavedenou značku za přírodní alternativu. Budou její ingredience ohleduplné k vaší pokožce? Jsou esenciální oleje bezpečné? Měli byste se o svou citlivou pokožku bát? To jsou jedny některé z mnoha otázek, které vás nejspíš napadnou. Proto jsme tu s odpověďmi.

Značka EQUA CARE je především transparentní. Díky tomu si můžete SEZNAM INGREDIENCÍ kdykoliv projít. Narozdíl od tradičních značek kosmetiky za obsahem svých produktů 100% stojíme. Používáme pouze jemné ingredience 100% přírodního původu. U nás není žádný prostor pro umělé přísady.

Pokud jde o esenciální oleje - věříme, že jejich používání je 100% bezpečné. Dokonce bezpečnější než kdybyste nepoužívali nic. Naše čistě přírodní složky mají blahodárný pro lidskou pokožku i mysl. Škodit mohou pouze tehdy, když se nepoužívají bezpečně, což není případ našich produktů, které jsou pečlivě sledovány na každém kroku.

Svou bezpečnost může zvýšit i tím, že mycí prostředek po použití z pokožky pečlivě smyjete. Pokud víte, že máte vysoce citlivou pokožku, můžete si také vybrat naše produkty bez vonných esencí a tedy i bez esenciálních olejů (i dalších vonných přísad).

Vyberte si čistě přírodní ingredience, znovupoužitelné obaly a transparentní výrobu.

Jednejte dnes pro lepší zítřek.

Vyzkoušejte EQUA CARE a zažijte ten rozdíl.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení