AKCE: DUO SADA MĚSÍCE s 15% slevou: Limitované edice EQUA CUP ROYAL + CUP WINE NOT. Akce platí do 31. 12. 2023.

Recharge Tonic. Vyzkoušejte originální novinku zdarma

34_14d39eca-76ea-45b4-a988-93454372fb56

Lahve na vodu, termosky, eko drogerie, káva a kávové příslušenství - ať už přijde EQUA s čímkoli, vždycky to stojí za to. Z kategorie “wow” produktů je i úplná novinka - Recharge Tonic, nápoj plný energie

Vyzkoušeli jsme Recharge Tonic na vlastní kůži. Po týdnu se začaly dít věci

Ostatně, děláme to tak se vším. Lahve bereme na treky do hor, v termohrncích si nosíme kávu do práce, vyzkoušeli jsme i COFFEE MAKER na přípravu kávy. Recharge Tonic jsme testovali tři týdny - a po týdnu se začaly dít věci. 

První účinky se přitom objevily hned po prvním pytlíčku rozpuštěném ve vodě. Recharge Tonic dokáže zmírnit únavu po sportu, zbavuje vyčerpání fyzického i psychického, pomáhá třeba po náročném jednání nebo při stresu. 

Po týdnu jsme se začali cítit lépe bez výkyvů, které jsou typické třeba pro kofein nebo energetické nápoje - ty člověka nabudí rychle, stejně rychlý je ale konec účinku. Navíc, klasický energetický nápoj je všechno, jen ne zdravý.

V čem spočívá kouzlo povzbuzujícího nápoje Recharge Tonic?

Správné ingredience a jejich správný poměr. Nic víc v tom není. Zásadní složkou je komplex antioxidantů BELINAL®. Ten je extraktem z jedle bělokoré pěstované v čistém prostředí horského lesa. Extrakt se získává ze stromů pokácených při běžné těžbě, nekácí se zbytečně. 

BELINAL® je jedním z nejsilnějších antioxidantů na dnešním trhu - obsahuje 36 různých složek, která chrání buňky před oxidačním stresem zcela mimořádným způsobem. Recharge Tonic je také doslova napěchovaný vitamíny  a minerály. Horčík, elektrolyty, vitamíny C, B6 a B12 jsou nedocenitelnými spojenci v boji s únavou a vyčerpáním.

Pro koho je Recharge Tonic vhodný?

Pro každého. Ráno nastartuje váš den, dodá energii po sportovním výkonu, pomůže se soustředěním, hydratuje, pomáhá tělu i mysli zotavit se po náročných výkonech. Přitom je bez chemie a bez cukru, je vhodný pro vegany. Pro maximální účinek přitom stačí pouhé dva balíčky rozpuštěné ve vodě denně. 

Vyzkoušejte Recharge Tonic zdarma

Jeden pytlíček novinky vám teď zdarma automaticky přibalíme ke každému vašemu nákupu (čehokoli) - informaci najdete v nákupním košíku. Samozřejmě, Recharge Tonic také můžete koupit, v nabídce máme balení až po 20 kusech