Jsme výhradním distributorem značky EQUA pro Českou republiku. Díky tomu vám můžeme nabídnout nejširší sortiment EQUA lahví na českém trhu, kam je dodáváme již přes 10 let.

Osvěžte se skvělými letními nealko drinky

Taky miluješ léto? Pro někoho znamená daleké cesty a pro jiného naopak čas na chatě, strávený na dece s knížkou.


Ať tak či tak, stojí za to ochutnat o dovolené jídlo i pití, které jindy nemáš čas nebo náladu chystat. Vyzkoušej některý s našich pěti letních nealko drinků. Osvěží tě, báječně chutnají a nezamotají hlavu.

Když si uděláš navíc radost a pořídíš si na pití drinků novou lahev od MojeEQUA, budou chutnat ještě líp! Vybrat si můžeš ze stálých hitovek i nových designů.

osvezte-se-skvelymi-letnimi-nealko-drinky2

Virgin Margarita

Nalej 60 ml limetkové šťávy, stejné množství pomerančového džusu a 30 ml citronové šťávy do sklenice a zalej 80 ml sody. Ochutnej a bude-li se ti zdát drink příliš kyselý, doslaď ho trochou třtinového cukru. Pohár můžeš předem ozdobit cukrovým okrajem - namoč okraj sklenice do vody a pak do krystalového cukru, který se na něj nalepí. Dozdob kolečkem citronu nebo limetky.

Jahodové lassi

Tenhle drink připomíná mléčný ovocný koktejl, ale chutná mnohem líp. Smíchej 100 g jahod, 100 g bílého jogurtu, lžíci medu a šťávu z citronu. Místo jahod můžeš dát i jiné ovoce. Rozmixuj a nakonec přidej 1%% ml studené vody a 3 kostky ledu.

Kola s kávou a vanilkou

Nechce se ti pít horkou kávu, přesto se své denní dávky koffeinu nerada vzdáváš? Zkus to takto: do vyšší sklenice s ledem kápni 2 cl domácího, případně kvalitního kupovaného vanilkového sirupu. Poté přilij jednu lahev, tedy 0,33 l, koly s kávovou příchutí. Výsledek je neotřelý a moc dobrý.

Baby Colada

Miluješ kokosovou chuť? Vytvoří karibskou pláž i z Mácháče. Vlož do šejkru 5 kostek ledu, na ně nalej 10 cl ananasového džusu, 5 cl kokosového mléka a 1 cl šlehačky. Minutu dobře míchej a pak přelij přes sítko do vysoké sklenice s ledem. Ozdob kouskem ananasu.

Melounová ledová tříšť s limetkou

Tento nápoj potřebuješ začít připravovat den předem. Ale nebudeš litovat. Uvař silný černý čaj, pak ho vychlaď a nalej do tvořítek na led a nech zmrazit. Kostky pak vlož do mixéru a rozmixuj na tříšť spolu s 300 g melounu. Přidej nakrájenou limetku a cukr podle chuti. Přidat můžeš i pomerančový džus.

Na zdraví a na léto!