Co darovat kamarádce, kolegům a co mamince?

Už nemusíte tápat! S naší pomocí vyberete tu správnou EQUA pod stromeček.

Na sport? Do kabelky? Do školy? EQUA lahve si přímo říkají o to, aby byly darovány. Jsou elegantní, praktické a mají mnoho využití. Představují dárek, který si rozbalíte, udělá vám radost a můžete ho hned začít používat. 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Protože dodržovat zdravý pitný režim přece potřebuje každý. A být obklopen krásnými věcmi… také.

Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější EQUA lahve a seřadili je do kategorií podle toho, koho jimi můžete obdarovat. Projděte si náš výběr a objednejte své dárky ještě dnes. Cesta ze skladu k vám jim bude trvat jen pár dní.

EQUA LAHVE PRO KOLEGYNĚ & KOLEGY

Potkáváte se denně offline nebo online a často si stihnete říct víc věcí než doma s rodinou. Možná ani netuší, jak moc jsou pro vás důležití. Udělejte jim radost stylovým dárkem, který budou moci používat každý den. Nejsou-li na dárky od vás zvyklí, je nejvyšší čas to změnit :-)

Untitled design (5)

EQUA LAHEV PRO KAMARÁDKY

Možná spolu chodíte běhat, možná si nejvíc vychutnáte společné kafe a možná se znáte už 20 let. Nejlepší kamarádky si zkrátka zaslouží pěkný vánoční dárek. EQUA lahve mají šmrnc, dlouho vydrží a samy o sobě vypadají jako skvělý módní doplněk. Kterou jim vyberete?
Untitled design (4)

VYBERTE DÁREK KAMARÁDKÁM

EQUA LAHVE PRO MAMINKU

Znáte maminky. Snesly by nám modré z nebe a přitom na sebe často zapomínají. Nejspíš i ta vaše říká, že letos žádný dárek nepotřebuje. A tajně přitom doufá, že něco malého dostane. Ukažte jí, že vám na ní záleží a věnujte jí EQUA lahev, která jí potěší.

EQUA LAHVE PRO OBCHODNÍ PARTNERY

Za dobrou spolupráci je fajn poděkovat. Udržitelným dárkům dávají firmy čím dál větší přednost a dobře vybraný kousek potěší každého. Na celou řadu designů EQUA lahví můžete nechat gravírovat nebo tisknout své logo či osobní vzkaz. 

equa_logo_firemni

VYBERTE DÁREK OBCHODNÍM PARTNERŮM

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení