Zažijte nezapomenutelné léto s EQUA výbavou na prázdniny!

O EQUA

NAŠE MISE

Chceme změnit svět.
Krok za krokem, den za dnem.

Jsme EQUA. Slovinská značka designových zdravých ekologických lahví z borosilikátového skla, plastu bez BPA a nerezové oceli prvotřídní kvality. Věříme, že je možné dělat rozhodnutí v souladu s naším tělem, s naším stylem i životním prostředím. Naším posláním je vyrábět a doručovat vám produkty prvotřídní kvality podle přísných etických norem. Jsme hrdí na to, že se v značce EQUA potkává naše vášeň pro udržitelnost, zdravý pitný režim a elegantní styl.

PEČUJEME O TO, ABYSTE SE CÍTILI DOBŘE.

Věděli jste, že skoro 60 % našeho těla tvoří voda? To znamená, že správná hydratace je základem pro naše zdraví. Pomáhá nám udržet si dobré zažívání a snižovat rizika nemocí i únavu. Lahve EQUA jsou na této cestě vašimi věrnými společníky. Vyrobili jsme je z prvotřídních materiálů, určených pro bezpečný kontakt s jídlem i pitím.

PEČUJEME O UDRŽITELNOST

Od samého začátku podnikáme s ohledem na přírodu. Vybíráme ekologické materiály a snižujeme uhlíkovou stopu tím, že si ke spolupráci vybíráme společnosti sídlící co nejblíže k nám. Každá lahev zatěžuje životní prostředí tak minimálně, jak je to jen možné. Věříme v dobrý příklad a doufáme, že inspirujeme i ostatní společnosti.

DÍKY, ŽE JSTE SE PŘIDALI K NÁM!

Společně jsme už zabránili vyrobení 651 milionů jednorázových PET lahví, které by znečistily životní prostředí!

Zde jsou způsoby, jak ovlivňujeme:

VÝROBA

K navrhování našich výrobků vybíráme pouze prémiové kvalitní materiály šetrné k planetě.


VZDĚLÁVÁNÍ

Velká část našeho marketingu se zaměřuje na vzdělávání publika o udržitelném životě a důležitosti hydratace.


PARTNERSTVÍ

Při zvyšování povědomí o udržitelnosti hrají důležitou roli partnerství s ovlivňujícími sociálními médii a významnými hráči.


AKTIVNÍ ÚČASTNÍK ČIŠTĚNÍ

Pravidelně se také účastníme akcí "čištění". A máme to rádi!

ZVYŠUJEME POVĚDOMÍ

Když nás National Geographic oslovil ohledně připojení k jejich kampani „Planet or Plastic“, trvalo nám 2 sekundy, než jsme řekli ANO! Jsme tu vždy, abychom zvyšovali povědomí o problému znečištění plasty. Problém plastu není jen „někde na světě“, ale děje se to tady a teď na našem „dvorku“ a nutí lidi jednat hned.

STOJÍME ZA PŘÍČINOU

Vynaložili jsme velké úsilí na to, abychom se zaměřili na to, co považujeme za skutečně důležitou věc, a že se vaše činy počítají, bez ohledu na to, jak málo se změna může cítit. Ať už je to na sociálních médiích, na webu nebo ve vašich místních novinách, hlasitě křičíme, stojíme vedle vás v každé klimatické stávce a bojujeme za (dlouho) nutné změny.

DÁVÁME ZPĚT

Pokud to nejsme my, kteří organizujeme důležitou událost na témata, na kterých nám všem záleží, a naše hodnoty se shodují s věcmi ostatních, rádi bychom projevili naši podporu sponzorstvím.

Jsme pravidelným aktivním účastníkem hnutí World Clean Up a iniciativy Plastic free July. Vzhledem k tomu, že 85% našich klientů tvoří ženy a více než 50% našeho týmu tvoří také ženy, je pro nás velmi důležitá podpora organizace Europa Donna, která se zasazuje o prevenci rakoviny prsu.